Alarmy Kielce

Instalacje systemów alarmowych

Chcieliby Państwo czuć się pewnie i komfortowo w swoim domu? A może szukają Państwo odpowiedniego zabezpieczenia firmowego magazynu czy też sklepu? Bez względu na przeznaczenie cel jest zawsze jeden – BEZPIECZEŃSTWO!

Oferujemy Państwu zatem Instalacje Systemów Alarmowych w domach , biurach , sklepach, na zewnątrz budynków. Dzięki Systemowi Alarmowemu możemy dosłownie spać bezpiecznie. System zalączony w nocy pilnuje nam np. podwórka, wszytskich pomieszczeń na parterze umożliwiając nam swobodne poruszanie sie po pietrze nie wywołując alarmu.

Czym jest system antywłamaniowy
System antywłamaniowy to zespół urządzeń służących do zabezpieczenia danego obiektu przed włamaniem. Do tego celu najczęściej wykorzystywane są pasywne czujniki podczerwieni reagujące na ruch (PIR) oraz czujniki magnetyczne (kontaktrony), które umieszczone są na oknach, drzwiach, bramach garażowych itp. System można aktywować lub dezaktywować wpisując na klawiaturze odpowiedni kod zdefiniowany przez użytkownika.

OFERUJEMY:
- Pełną gamę produktów antywłamaniowych dostosowanych do Państwa potrzeb
- Fachową pomoc oraz poradę podczas dobierania odpowiedniego systemu antywłamaniowego
- Montaż oraz konserwację wybranego produktu
- Pomoc serwisową 24 godziny na dobę zawsze wówczas, gdy jej Państwo potrzebują

CENY DOPASUJEMY DLA KAŻDEGO KLIENTA !!!

Instalujemy systemy alarmowe zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Czujniki nie są wrażliwe na warunki atmosferyczne czy też zwierzęta.
Więcej informacji na temat oferowanych przez nas systemów antywłamaniowych mogą Państwo uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z nami. Tel: 513 812 464

 

Instalacje Inteligentnego Budynku

Inteligentne systemy cieszą się obecnie coraz większym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego, bowiem w domu, w którym wykorzystano takie rozwiązanie standard życia jest znacznie wyższy niż w domu tradycyjnym.

Inteligentny dom to taki, w którym zintegrowane zostały instalacje i urządzenia elektryczne, np. oświetlenie, urządzenia audio-wideo, klimatyzacja, system alarmowy, automatyczne zraszanie ogrodu itp. Wszystkimi tymi urządzeniami można sterować z jednego miejsca ( lub telefonu z dowolnego miejsca na Świecie ) oraz programować ich regularne czynności. Inteligentny dom zapewnia jego mieszkańcom wygodę oraz bezpieczeństwo. A czyż nie po to budujemy domy, aby podnieść komfort życia?

Wyobraź sobie poranne budzenie. System sam podniesie rolety, włączy expres do kawy, naleje wodę do wanny, włączy ogrzewanie podłogowe w łazience, uruchomi Twój telewizor z ulubionym kanałem informacyjnym. Po wyjściu z domu wyłączy oświetlenie , zamkną się rolety okienne i uruchomi system alarmowy. Z inteligentnym systemem nasz dom jest bezpieczny.
Po długim dniu w pracy zasługujesz na odpoczynek. Jedyne o czym marzysz to powrót do domu. Poinformuj swój system żeby oczekiwał Twojego przybycia, zapewniając Ci odpowiedni klimat, komfort i wygodę. Zostanie podwyższona temperatura w pokojach, w kuchni włączy się piekarnik który podgrzeje Twój obiad, na zewnątrz załączy się oświetlenie, zostanie włączona fontanna ogrodowa, kiedy podjedziesz pod bramę sama się otworzy, wieczorem w Twoim ogrodzie załączy się automatyczne podlewanie .
Ochrona przed włamaniem. W inteligentnym domu zintegrowane są bardzo ważne elementy, które ułatwiają codzienne życie, zwalniając lokatorów z wykonywania wielu różnych obowiązków. Dzięki temu zaoszczędzony czas można spożytkować na relaks lub zabawę z dziećmi. Jeśli do integracji takich elementów jak oświetlenie, ogrzewanie lub klimatyzacja dołączymy system alarmowy, życie będzie nie tylko wygodniejsze, ale także bezpieczniejsze. W przypadku integracji systemu alarmowego z oświetleniem, gdy intruz pojawi się przed domem, wszystkie światła na zewnątrz budynku zapalą się, natomiast wewnątrz domu oświetlenie się wyłączy. Stworzy to efekt lustra weneckiego, w którym domownicy będą mogli obserwować włamywacza na zewnątrz budynku i odpowiednio zareagować, jeśli intruz podejdzie bliżej domu załączy się zewnętrzny system alarmowy , zostanie o tym powiadomiona agencja ochrony, natomiast wszystkie rolety zewnętrzne zostaną opuszczone w celu zwiększenia bezpieczeństwa domowników .
Gdy wybuchnie pożar, sieć czujników dymu i ciepła, natychmiast powiadomi lokatorów oraz agencje ochrony o zdarzeniu. Można także zabezpieczyć dom na wypadek awarii instalacji gazowej lub pralki. System automatyki wyposażony w czujki wykrywające niebezpieczne stężenie metanu lub propanbutanu poinformuje mieszkańców o zagrożeniu. Natomiast w przypadku awarii pralki dopływ wody zostanie zamknięty i uchroni budżet domowy przed wydatkami związanymi z naprawieniem szkód.

 

Instalacje klimatyzacji

Zajmujemy się Instalacjami klimatyzacji LG i SAMSUNG.
Klimatyzatory te mają wyjątkowo dużą klasę oszczędności energii elektrycznej A+++ porównywalnie z nową lodówka. Możesz niskim kosztem cieszyć się komfortem chłodnego, oczyszczonego powietrza w swoim domu, czy biurze. Nasze klimatyzacje polecamy również alergikom, oczyszczają powietrze z alergenów, pleśni, kurzu i roztoczy oraz niechcianych zapachów.
Instalujemy również klimatyzatory w sklepach i serwerowniach. Nasze urządzenia są bezawaryjne.

Klimatyzatory ogrzewają też w zimne dni w klasie A+++ więc nie musisz obawiać się dużymi rachunkami za prąd.


Instalacje Telewizji Przemysłowej

Oferujemy państwu profesjonalne zaprojektowanie, montaż oraz konserwację systemów telewizji przemysłowej CCTV – telewizji dozorowanej z systemem cyfrowego zapisu. Dzięki niemu będą Państwo mieli możliwość  całkowitej kontroli tego, co dzieje się w Państwa firmie czy też domu.

Instalujemy Kamery przemysłowe w domach jednorodzinnych , biurach , sklepach , halach produkcyjnych . Obraz zapisywany jest w rejestratorze na dysku twardym . W każdej chwili możemy podejrzeć co się dzieje w obszarze kamer na naszym telewizorze w sypialni lub otworzyć nagrany materiał z dowolnego miejsca na Ziemi poprzez Internet.

OFERUJEMY PAŃSTWU:
- Fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań
- Zaprojektowanie oraz wdrożenie profesjonalnego systemu telewizji przemysłowej
- Konserwację oraz konfigurację urządzeń, tak aby spełniały one Państwa oczekiwania
- Przeszkolenie w zakresie obsługi systemu
- Serwis 24 godziny na dobę w przypadku wystąpienia problemów technicznych

Dobór odpowiednich urządzeń odbywa się u Państwa i prowadzony jest przez wysoko wykwalifikowanego technika, który określa zastosowanie urządzenia i na tej podstawie konfiguruje jego cechy i parametry. Podczas prezentacji doradca techniczny zaprezentuje Państwu możliwości jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa,  przedstawi działanie różnych typów kamer jak i również wykona symulację kosztów związanych z całościową instalacją systemu.

Instalujemy Monitoring Wizyjny najlepszych znanych producentów a tym takie marki jak  NOVUS BOSCH SAMSUNG PANASONIC. Wykorzystujemy kamery wysokiej rozdzielczości rejestrujące obraz nawet w niesprzyjających warunkach np. kamery kopułkowe wyposażone w podczerwień, rejestrujące obraz w całkowitej ciemności od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów lub kamery ukryte z obiektywem wielkości główki szpilki, czy też kamery obrotowe sterowane specjalnym pulpitem.

CENY DOPASUJEMY DLA KAŻDEGO KLIENTA !!!
Więcej informacji na temat oferowanych przez nas systemów telewizji przemysłowej mogą Państwo uzyskać podczas bezpośredniego kontaktu z nami. Tel: 513 812 464